Udogodnienia dla pacjentów

Udogodnienia dla pacjentów

Wrocławska Klinika Rehabilitacyjna mieści się na parterze nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego, który został urządzony z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie przyszłych pacjentów. Na zaplanowane zabiegi i konsultacje nasi podopieczni oczekują w przestronnej i jasnej poczekalni, gdzie mogą się napić zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów.

Każdy pacjent jest objęty opieką koordynatora medycznego, który pomaga w ustaleniu zabiegów w najdogodniejszych terminach z najkrótszym możliwym czasem oczekiwania, co ma ogromne znaczenie w jak najszybszym powrocie do zdrowia i normalnego trybu życia. Wszystkie zabiegi odbywają się w jednym budynku, co stanowi spore ułatwienie i wygodę dla naszych podopiecznych.

Dla pacjentów Kliniki Rehabilitacyjnej Medica dostępne jest także bezpłatne Wi-Fi, a przed budynkiem można bez obaw zaparkować samochód – znajduje się tam wiele miejsc parkingowych. Położenie Kliniki niedaleko centrum miasta sprawia, że można się do nas łatwo dostać, korzystając także z komunikacji miejskiej.

Wróć do listy aktualności   

Aktualności

Czytaj więcej
Godziny przyjęć lekarzy
Zapraszamy do zapoznania się z godzinami przyjęć naszych lekarzy.
Czytaj więcej
Udogodnienia dla pacjentów

Wrocławska Klinika Rehabilitacyjna mieści się na parterze nowoczesnego budynku usługowo-mieszkalnego.

Czytaj więcej
Regulamin Promocji Bon Upominkowy
Regulamin Promocji Bon Upominkowy
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami z życia MEDICA