Bartosz Kopczyński

Lek. med. Bartosz Kopczyński

Ortopeda

Opis

Doktor Kopczyński jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego oraz General Medical Council w Wielkiej Brytanii.

Lek. med. Bartosz Kopczyński udziela porad i konsultacji w zakresie schorzeń i urazów narządu ruchu. Jego zainteresowania medyczne koncentrują się wokół urazów wielonarządowych i medycyny sportowej.

Ponadto doktor Kopczyński interesuje się ortopedią dziecięcą oraz zastosowaniem aparatu USG w diagnostyce narządu ruchu, w tym wykonywaniem USG stawów biodrowych u dzieci metodą Graffa.

Wykształcenie

Lek. med. Bartosz Kopczyński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, którą ukończył w 2006 roku. Staż podyplomowy odbył w Bradford Royal Infirmary Hospital w Wielkiej Brytanii.

Doświadczenie

W 2008 roku sprawował funkcję asystenta Programu NHS Foundation Calderdale & Huddersfield NHS Foundation Trust. W latach 2008-2009 pełnił obowiązki asystenta w Szpitalu Huddersfield Royal Infirmary, a w okresie 2009-2010 sprawował taką samą funkcję w North Manchester Hospital. Po powrocie do kraju w latach 2010-2013 pełnił obowiązki asystenta Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu. W latach 2014-2015 odbył dwa półroczne zagraniczne staże w ośrodkach brytyjskich (Oddziały Ortopedii Szpitala Huddersfield Royal Infirmary oraz Calderdale Royal Hospital). Obecnie jest w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii.

Dorobek naukowy

Lek. med. Bartosz Kopczyński jest współautorem prac naukowych dotyczących leczenia deformacji metodą Ilizarowa. Stale pogłębia swoją wiedzę w dziedzinie ortopedii i bierze udział w licznych szkoleniach oraz kursach doszkalających, m.in. w zakresie USG narządów ruchu certyfikowanego przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne.

Lekarze w Medica

Możemy poszczycić się najlepszymi lekarzami w swoich specjalnościach
W Klinice Rehabilitacyjnej Medica pracują doświadczeni specjaliści cechujący się ogromnym zapałem, zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy poszkodowanym. W naszym ośrodku pracują neurolodzy, ortopedzi oraz certyfikowani fizjoterapeuci i psychoterapeuta, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności i śledzą nowinki medyczne. Ważną część rehabilitacji powypadkowej stanowi wsparcie psychologów, którzy są także do dyspozycji naszych pacjentów.

Neurolog

Joanna
Floryn

Ortopeda

Sebastian
Kuliński

Ortopeda

Ryszard
Szczucki

Ortopeda

Bartosz
Kopczyński

Psycholog

Daniel
Wójcik

Psycholog

Bernadeta
Wójcik-Panek