Daniel Wójcik

mgr Daniel Wójcik

Psycholog

Opis

Wykształcenie

Magister Daniel Wójcik w 2006 roku ukończył psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. W 2013 roku zdobył specjalizację z psychologii klinicznej, a także ukończył pięcioletni kurs psychoterapii psychodynamicznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał na oddziałach szpitala psychiatrycznego, gdzie przez 7 lat zajmował się diagnozą kliniczną i terapią osób z zaburzeniami psychicznymi. Obecnie pracuje w poradni zdrowia psychicznego.

W 2014 roku uzyskał status biegłego sądowego w dziedzinie psychologii. Ponadto posiada uprawnienia do przeprowadzenia badań psychologicznych dla osób ubiegających się o pozwolenie na broń. Prowadzi także szkolenia dotyczące diagnozy psychologicznej i neuropsychologicznej.

Mgr Daniel Wójcik pełni obowiązki członka zarządu Dolnośląskiej Fundacji Alzheimerowskiej.

Mgr Daniel Wójcik jest certyfikowanym psychoterapeutą i specjalistą psychologii klinicznej. Jego zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół diagnozy psychologicznej i neuropsychologicznej. Specjalizuje się również w neuropsychologicznej diagnozie zespołów otępiennych.

Studia

  • 2006: absolwent psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego
  • 2013: ukończenie 5-letniej specjalizacji z psychologii klinicznej
  • 5-letni kurs psychoterapii psychodynamicznej Collegium Medicum UJ

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe i praca kliniczna:

  • praca w szpitalach psychiatrycznych i poradni zdrowia psychicznego/li>
  • praca we Wrocławskim Centrum Alzheimerowskiego
  • biegły sądowy z listy Sądu Okręgowego w Świdnicy
  • szkolenia dotyczące diagnozy psychologicznej i neuropsychologicznej
  • certyfikowany psychoterapeuta
  • Obecnie pracuje w poradni zdrowia psychicznego i prywatnych placówkach medycznych. Zainteresowania zawodowe to diagnoza psychologiczna i neuropsychologiczna. Specjalizuje się w neuropsychologicznej diagnozie zespołów otępiennych

Członkostwo w towarzystwach naukowych:

  • członek zarządu Dolnośląskiej Fundacji Alzheimerowskiego

Lekarze w Medica

Możemy poszczycić się najlepszymi lekarzami w swoich specjalnościach
W Klinice Rehabilitacyjnej Medica pracują doświadczeni specjaliści cechujący się ogromnym zapałem, zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy poszkodowanym. W naszym ośrodku pracują neurolodzy, ortopedzi oraz certyfikowani fizjoterapeuci i psychoterapeuta, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności i śledzą nowinki medyczne. Ważną część rehabilitacji powypadkowej stanowi wsparcie psychologów, którzy są także do dyspozycji naszych pacjentów.

Neurolog

Joanna
Floryn

Ortopeda

Sebastian
Kuliński

Ortopeda

Ryszard
Szczucki

Ortopeda

Bartosz
Kopczyński

Psycholog

Daniel
Wójcik

Psycholog

Bernadeta
Wójcik-Panek