Joanna Floryn

dr Joanna Floryn

Neurolog

Wykształcenie

Lekarz medycyny Joanna Floryn w 1997 roku ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2005 roku, po złożeniu egzaminu, zdobyła specjalizację w dziedzinie neurologii.

Nieustannie poszerza wiedzę i podwyższa kwalifikacje, zdobywając nowe doświadczenia w trakcie kursów i szkoleń. Między innymi, była uczestniczką kursów BTLS (Basic Trauma Life Support), dotyczących podstawowych metod postępowania u poszkodowanego z urazem.

Pracowała dotychczas w Pogotowiu Ratunkowym w Legnicy, a także w wielu specjalistycznych poradniach neurologicznych znajdujących się we Wrocławiu i okolicach.

Lek. med. Joanna Floryn udziela porad i konsultacji pacjentom po wypadkach. Pomaga im wrócić do utraconej równowagi psychicznej po doznanej traumie.

Studia

  • lata studiów 1991 – 1997: Akademia Medyczna we Wrocławiu, Wydział Lekarski

Doświadczenie

  • Miejsca pracy: Pogotowie Ratunkowe w Legnicy, liczne Poradnie specjalistyczne, neurologiczne we Wrocławiu i okolicach,
  • kursy BTLS (Basic Trauma Life Support)

Lekarze w Medica

Możemy poszczycić się najlepszymi lekarzami w swoich specjalnościach
W Klinice Rehabilitacyjnej Medica pracują doświadczeni specjaliści cechujący się ogromnym zapałem, zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy poszkodowanym. W naszym ośrodku pracują neurolodzy, ortopedzi oraz certyfikowani fizjoterapeuci i psychoterapeuta, którzy nieustannie rozwijają swoje umiejętności i śledzą nowinki medyczne. Ważną część rehabilitacji powypadkowej stanowi wsparcie psychologów, którzy są także do dyspozycji naszych pacjentów.

Neurolog

Joanna
Floryn

Ortopeda

Sebastian
Kuliński

Ortopeda

Ryszard
Szczucki

Ortopeda

Bartosz
Kopczyński

Psycholog

Daniel
Wójcik

Psycholog

Bernadeta
Wójcik-Panek