Konsultacje

Konsultacje

W Centrum Leczenia Powypadkowego Medica prowadzimy konsultacje neurologiczne, ortopedyczne oraz psychologiczne.

Neurolog

Neurolodzy zajmują się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń związanymi z obwodowym i ośrodkowym układem nerwowym.

Ortopeda

Ortopedia zajmuje się leczeniem i diagnozą schorzeń związanych z urazami narządów ruchu, uszkodzeń mięśni, nerwów, naczyń oraz układu więzadłowo-stawowego.

Psycholog

Specjaliści psycholodzy stanowią ważną część w rehabilitacji osób z uszkodzeniami układu nerwowego oraz osób, które uległy wypadkowi

Cennik usług

Ortopeda konsultacje 200 zł
Neurolog konsultacje 200 zł
Psycholog konsultacje 200 zł

Oferta i cennik

Nasza oferta obejmuje wszystkie obszary zapewniające poszkodowanym w wypadkach szybki powrót do zdrowia.

Centrum Leczenia Powypadkowego Medica oferuje pomoc medyczną pacjentom, którzy ulegli wypadkom (komunikacyjnym, transportowym i innym). Oferujemy usługi rehabilitacyjne, które dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta, po uprzedniej konsultacji lekarskiej. Wiemy, jak ważne jest rozpoczęcie szybkiej rehabilitacji po wypadku, dlatego w naszej placówce oferujemy bezgotówkowe leczenie ofiar wypadków (koszty pokrywane są z polisy OC sprawcy). Pomagamy także pacjentom w załatwieniu niezbędnych formalności, jakie wiążą się z uzyskaniem odszkodowania.

W Centrum Bezgotówkowego Leczenia Powypadkowego i Rehabilitacji mogą Państwo skorzystać bezgotówkowo zarówno z porad specjalistów (neurologów, ortopedów czy porad psychologów oraz psychoterapeuty), jak również poddać się zabiegom fizyko-oraz kinezyterapii pod okiem certyfikowanych fizjoterapeutów, a także skorzystać z terapii manualnej oraz profesjonalnych masaży.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w cenniku w poszczególnych kategoriach

Fizykoterapia

Kinezyterapia

Masaż Wrocław

Rehabilitacja Wrocław

Terapia manualna Wrocław

Konsultacje