Masaż Wrocław

Masaż Wrocław

Masaż jest jedną z najprostszych i najczęściej stosowanych technik rehabilitacji kręgosłupa i narządów ruchu. W naszej klinice we Wrocławiu, gabinet masażu - wykonywany jest masaż wzbogacony o techniki rehabilitacyjne, którego celem jest rozluźnienie mięśni i odżywienie tkanek. Skóra odzyskuje elastyczność, znika napięcie a przy tym jednocześnie poprawia się samopoczucie pacjenta, który podczas zabiegu wchodzi w stan relaksu i odprężenia. Wysokiej jakości masaż Wrocław Krzyki ul. Ślężna w naszej klinice. Dbamy o komfort naszych pacjentów.

Rodzaje masaży

Istnieje wiele technik masażu, które dobierane są w zależności od stanu, wieku, ogólnej kondycji i budowy ciała pacjentów. Wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia. Dobry masażysta Wrocław Krzyki.

Wykonujemy masaż:

W przypadku obrzęków i wysięków na skórze proponujemy naszym pacjentom masaż limfatyczny, dzięki któremu uzyskiwany jest efekt drenażu limfatycznego. Szczególnie istotne jest wykonanie takiego masażu po zabiegu usunięcia węzłów chłonnych. Korzystnym działaniem ubocznym stosowania masażu limfatycznego jest ujędrnienie skóry i efekt wyszczuplenia.

Pacjentom z zaburzeniami w sferze pojedynczych organów proponujemy masaż segmentarny, który dotyka wybranej sekcji ciała. Podczas jej masowania poprzez skórę i mięśnie rehabilitant oddziałuje na organ wewnętrzny dotknięty chorobą.

Najwięcej zastosowań ma masaż klasyczny, w którym rehabilitant stosuje szereg specjalnych technik i chwytów, takich jak rozcieranie, głaskanie, oklepywanie, wstrząsanie, ugniatanie i wibracja. Jest on polecany i korzystny w przypadku większości schorzeń kręgosłupa oraz narządów ruchu, a także stosowany w celu ogólnego rozluźnienia ciała i odprężenia.

Schorzenia i urazy, które leczone są przy pomocy masażu

Masaż jest wyjątkowo skutecznym zabiegiem w przypadku leczenia takich zaburzeń jak bóle kręgosłupa, rwa kulszowa, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, dyskopatia, urazy kości, stawów i więzadeł, zaburzenia reumatyczne, uraz whiplash, wady postawy u dzieci i osób dorosłych, dysfunkcje stóp, stany po udarze, wylewie, przed operacją oraz po operacjach złamań i innych schorzeń ortopedycznych. Dzięki masażowi usuwane są także blokady mięśni, oraz usuwany stres.

Cennik usług

Masaż kręgosłupa 80 zł

Oferta i cennik

Nasza oferta obejmuje wszystkie obszary zapewniające poszkodowanym w wypadkach szybki powrót do zdrowia.

Centrum Leczenia Powypadkowego Medica oferuje pomoc medyczną pacjentom, którzy ulegli wypadkom (komunikacyjnym, transportowym i innym). Oferujemy usługi rehabilitacyjne, które dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta, po uprzedniej konsultacji lekarskiej. Wiemy, jak ważne jest rozpoczęcie szybkiej rehabilitacji po wypadku, dlatego w naszej placówce oferujemy bezgotówkowe leczenie ofiar wypadków (koszty pokrywane są z polisy OC sprawcy). Pomagamy także pacjentom w załatwieniu niezbędnych formalności, jakie wiążą się z uzyskaniem odszkodowania.

W Centrum Bezgotówkowego Leczenia Powypadkowego i Rehabilitacji mogą Państwo skorzystać bezgotówkowo zarówno z porad specjalistów (neurologów, ortopedów czy porad psychologów oraz psychoterapeuty), jak również poddać się zabiegom fizyko-oraz kinezyterapii pod okiem certyfikowanych fizjoterapeutów, a także skorzystać z terapii manualnej oraz profesjonalnych masaży.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w cenniku w poszczególnych kategoriach

Fizykoterapia

Kinezyterapia

Masaż Wrocław

Rehabilitacja Wrocław

Terapia manualna Wrocław

Konsultacje