Rehabilitacja Wrocław

Rehabilitacja Wrocław

W naszej klinice rehabilitacyjnej we Wrocławiu otaczamy pacjentów profesjonalną opieką. Poddawani są oni rehabilitacji w pełnym stopniu. Ponieważ spełniamy najwyższe standardy medyczne a nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, zgłaszając się do nas trafiają Państwo w najlepsze możliwe miejsce. Kompleksowa i najlepsza dla pacjenta rehabilitacja ortopedyczna Wrocław Krzyki Ślężna - w naszej klinice rehabilitacyjnej.

Wrocławska klinika rehabilitacyjna

Prowadzone w klinice leczenie odbywa się według najnowszych medycznych standardów, przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i aparatury oraz najświeższych osiągnięć wiedzy o rehabilitacji. Możemy poszczycić się szczególnie przyjazną atmosferą i indywidualnym traktowaniem każdego z pacjentów, dzięki czemu proces zdrowienia jest szybszy niż w innych warunkach i wcześniej widać pierwsze efekty. Szybka i dobra rehabilitacja Wrocław Ślężna w poradni rehabilitacyjnej.

Przychodnia rehabilitacyjna we Wrocławiu Krzyki Ślężna

W przychodni rehabilitacyjnej, pacjenci mogą odbywać rehabilitację zarówno od pierwszego dnia po urazie lub operacji, a także stanów związanych z przeciążeniami narządów ruchu. Oferujemy także rehabilitację przedoperacyjną, dzięki której pacjent przygotowywany jest do danego typu zabiegu. Po wypadku, celujemy w uzyskanie największego możliwego zakresu sprawności, tak, aby pacjent był w stanie powrócić do dawnych aktywności, zarówno zawodowych, jak i sportowych. W rehabilitacji stosowana jest:

 • fizykoterapia
 • kinezyterapia
 • masaż
 • terapia manualna.
 • Rehabilitacja obejmuje swoim zakresem:

 • bóle kręgosłupa rehabilitacja,
 • rehabilitacja kręgosłupa
 • rehabilitacja po urazach
 • dysfunkcje narządów.
 • Oferowana w naszej przychodni rehabilitacja kręgosłupa wykonywana jest po urazach i wypadkach, jak i w zespołach bólowych, ale także w przypadku stwierdzenia wad ortopedycznych. Rehabilitacja kończyn przeprowadzana jest po złamaniach, urazach, w przypadku dysfunkcji narządów ruchu a także przy wydłużaniu kończyn.

  Oferta i cennik

  Nasza oferta obejmuje wszystkie obszary zapewniające poszkodowanym w wypadkach szybki powrót do zdrowia.

  Centrum Leczenia Powypadkowego Medica oferuje pomoc medyczną pacjentom, którzy ulegli wypadkom (komunikacyjnym, transportowym i innym). Oferujemy usługi rehabilitacyjne, które dobierane są indywidualnie do potrzeb pacjenta, po uprzedniej konsultacji lekarskiej. Wiemy, jak ważne jest rozpoczęcie szybkiej rehabilitacji po wypadku, dlatego w naszej placówce oferujemy bezgotówkowe leczenie ofiar wypadków (koszty pokrywane są z polisy OC sprawcy). Pomagamy także pacjentom w załatwieniu niezbędnych formalności, jakie wiążą się z uzyskaniem odszkodowania.

  W Centrum Bezgotówkowego Leczenia Powypadkowego i Rehabilitacji mogą Państwo skorzystać bezgotówkowo zarówno z porad specjalistów (neurologów, ortopedów czy porad psychologów oraz psychoterapeuty), jak również poddać się zabiegom fizyko-oraz kinezyterapii pod okiem certyfikowanych fizjoterapeutów, a także skorzystać z terapii manualnej oraz profesjonalnych masaży.

  Szczegółowe informacje znajdą Państwo w cenniku w poszczególnych kategoriach

  Fizykoterapia

  Kinezyterapia

  Masaż Wrocław

  Rehabilitacja Wrocław

  Terapia manualna Wrocław

  Konsultacje