Bezgotówkowa rehabilitacja z OC sprawcy

Bezgotówkowa rehabilitacja z OC sprawcy

Poszkodowany, który uległ nieszczęśliwemu wypadkowi i doznał uszczerbku na zdrowiu może skorzystać z usługi bezgotówkowej rehabilitacji. Jak uzyskać taką rehabilitację?

Nasza klinika należy do jednych z niewielu firm w Polsce oferujących bezgotówkowe leczenie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Oznacza to, że osoba poszkodowana nie płaci za leczenie. Ubezpieczyciel jest zobowiązany do pokrycia wszelkich kosztów związanych z leczeniem.

W ramach umowy, poszkodowany może skorzystać z bezgotówkowej rehabilitacji, z pieniędzy uzyskanych z OC sprawy.

Wiemy jak ważne jest Państwa zdrowie dlatego też dokładamy wszelkich starań w prawidłowym przebiegu leczenia. Zachęcamy do zapoznania się z prawidłowym przebiegiem leczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu – pomożemy w Państwa szybkim powrocie do zdrowia ! W razie pytań służymy pomocą.

Wróć do poradnika   

Poradnik

Poradnik

Zapraszamy do korzystania z naszego poradnika, w którym dowiedzą się Państwo przydatnych informacji w sprawie leczenia powypadkowego.

Czytaj poradnik   

Rehabilitacja prądami TENS

Leczenie prądem z pewnością może wywoływać mieszane uczucia, ale wykorzystanie prądu w rehabilitacji to jedna z najbardziej skutecznych metod leczenia urazów i zwyrodnień. Prądy TENS, o niskim natężeniu, pozwalają przede wszystkim pozbyć się bólu związanego ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów lub tych pourazowych. Jest to w pełni bezpieczna metoda. Na czym dokładnie polega?
Czytaj więcej   

Rehabilitacja polem magnetycznym

Zakres zabiegów rehabilitacyjnych jest bardzo szeroki. Choć nie do końca poznane, w ostatnim czasie na popularności zyskują zabiegi wykonywane z wykorzystaniem pola magnetycznego. Pomagają w bardzo wielu dolegliwościach, a ich najważniejszym działaniem jest to przeciwbólowe, przeciwzapalne, rozluźniające, pobudzające metabolizm tkanek i poprawiających pracę układu krążenia. Na czym dokładnie polega ta metoda?
Czytaj więcej