Bezpłatne leczenie i rehabilitacja urazów po wypadkach drogowych - pytania

Bezpłatne leczenie i rehabilitacja urazów po wypadkach drogowych - pytania

Jestem osobą poszkodowaną w wypadku komunikacyjnym. Czy mogę przyjść do CLP Medica na badania i rehabilitację, za którą jako osoba poszkodowana nie muszę płacić?

Tak, w CLP Medica przeprowadzamy bezgotówkowe badania i rehabilitację dla osób, które uległy wypadkowi komunikacyjnemu. Badania i rehabilitację opłaca ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Osoba poszkodowana nie płaci za świadczone przez nas usługi.

Bezgotówkowe badania i rehabilitacja – co to znaczy?

Osoby poszkodowane, które uległy wypadkowi komunikacyjnemu, mają prawo do zwrotu kosztów leczenia przez ubezpieczyciela. CLP Medica Wrocław oferuje bezgotówkowe leczenie osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych. Osoba poszkodowana nie płaci za świadczone usługi, ponieważ pieniądze za usługę są ściągane od ubezpieczyciela.

Zabiegi fizykoterapeutyczne za darmo i darmowa rehabilitacja z OC sprawcy?

Pacjenci często pytają nas o tego typu zabiegi. Odpowiadamy pacjentom, że usługi rehabilitacyjne są bezgotówkowe, a koszty rehabilitacji ponosi sprawca wypadku komunikacyjnego. Pieniądze są ściągane od ubezpieczyciela sprawcy.

Jakie dokumenty należy przynieść w celu otrzymania leczenia bezgotówkowego i jak można umówić się na wizytę?

Aby skorzystać z bezgotówkowego leczenia należy przygotować całą dokumentację związaną z wypadkiem komunikacyjnym. Dokumentację należy przynieść do CLP Medica, w celu jej przedstawienia. W dokumentacji może znaleźć się dokumentacja medyczna, dokumentacja z policji i od ubezpieczyciela. Aby umówić się na pierwszą wizytę należy zadzwonić pod numer telefoniczny 570 40 30 50 lub 71 715 91 26.

Wróć do poradnika   

Poradnik

Poradnik

Zapraszamy do korzystania z naszego poradnika, w którym dowiedzą się Państwo przydatnych informacji w sprawie leczenia powypadkowego.

Czytaj poradnik   

Rehabilitacja prądami TENS

Leczenie prądem z pewnością może wywoływać mieszane uczucia, ale wykorzystanie prądu w rehabilitacji to jedna z najbardziej skutecznych metod leczenia urazów i zwyrodnień. Prądy TENS, o niskim natężeniu, pozwalają przede wszystkim pozbyć się bólu związanego ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów lub tych pourazowych. Jest to w pełni bezpieczna metoda. Na czym dokładnie polega?
Czytaj więcej   

Rehabilitacja polem magnetycznym

Zakres zabiegów rehabilitacyjnych jest bardzo szeroki. Choć nie do końca poznane, w ostatnim czasie na popularności zyskują zabiegi wykonywane z wykorzystaniem pola magnetycznego. Pomagają w bardzo wielu dolegliwościach, a ich najważniejszym działaniem jest to przeciwbólowe, przeciwzapalne, rozluźniające, pobudzające metabolizm tkanek i poprawiających pracę układu krążenia. Na czym dokładnie polega ta metoda?
Czytaj więcej