Prawidłowy przebieg leczenia

Prawidłowy przebieg leczenia

Neurolog i ortopedia

Pierwsza wizyta służy prawidłowemu poprowadzeniu leczenia. Lekarze powinni wystawić skierowanie na rehabilitację oraz skierowanie na RTG czynnościowe.

Rehabilitacja

Podstawą rozpoczęcia rehabilitacji jest skierowanie wystawione przez lekarza

Psycholog

Wizyta ok. 1-2 miesiące po wypadku

Neurolog i ortopedia

Ostatnia wizyta służy ustaleniu procentowego uszczerbku na zdrowiu (po zakończonym leczeniu)

Wróć do poradnika   

Poradnik

Poradnik

Zapraszamy do korzystania z naszego poradnika, w którym dowiedzą się Państwo przydatnych informacji w sprawie leczenia powypadkowego.

Czytaj poradnik   

Rehabilitacja prądami TENS

Leczenie prądem z pewnością może wywoływać mieszane uczucia, ale wykorzystanie prądu w rehabilitacji to jedna z najbardziej skutecznych metod leczenia urazów i zwyrodnień. Prądy TENS, o niskim natężeniu, pozwalają przede wszystkim pozbyć się bólu związanego ze zmianami zwyrodnieniowymi stawów lub tych pourazowych. Jest to w pełni bezpieczna metoda. Na czym dokładnie polega?
Czytaj więcej   

Rehabilitacja polem magnetycznym

Zakres zabiegów rehabilitacyjnych jest bardzo szeroki. Choć nie do końca poznane, w ostatnim czasie na popularności zyskują zabiegi wykonywane z wykorzystaniem pola magnetycznego. Pomagają w bardzo wielu dolegliwościach, a ich najważniejszym działaniem jest to przeciwbólowe, przeciwzapalne, rozluźniające, pobudzające metabolizm tkanek i poprawiających pracę układu krążenia. Na czym dokładnie polega ta metoda?
Czytaj więcej